• Infolinia 509 824 134
  • Gwarancja Jakośći
  • Atrakcyjne rabaty

Maszyny czyszczące

Czym kierować się w wyborze maszyny czyszczącej?

Jest to podstawowe pytanie, od którego trzeba zacząć by móc wybrać odpowiedni automat.

Potrzebujemy maszyny bateryjnej, czy kablowej?

- Jeżeli mamy możliwość zasilania sieciowego oraz zależy nam na nieograniczonym czasie pracy urządzenia - sugerujemy wykorzystanie jednego z czterech, dostępnych automatów Numatic TT. Ich główne zalety to mała waga własna oraz niska cena.

- Automaty bateryjne przeznaczone są do dużych powierzchni o równie dużej ruchliwości, takich jak galeria handlowa lub dworzec kolejowy.

Jaką posiadamy powierzchnię pracy?

- Przy małych powierzchniach do 1000 m2, polecamy najmniejsze maszyny takie jak Numatic TT1840G lub wersja z akumulatorem Numatic TTB1840G

- Powierzchnie średnie do 2500 m2, najlepiej poradzą sobie Numatic TT4055G lub wersja z akumulatorem Numatic TTB4055T, posiadającą własny napęd w standardzie.

- Do powierzchni większych od 2500 m2, sugerowanymi urządzeniami są samojezdne maszyny czyszczące takie jak Numatic TRO650G lub najwydajniejsza maszyna czyszcząca firmy Numatic - Vario TTV 678G 300, posiadającą regulację obrotów oraz szerokości pracy szczotki, jako jedyny taki automat.

Profesjonalne maszyny czyszczące, idealnie nadają się dla domów, hoteli czy biur. Wszystkie urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją, a nasz serwis działa w ciągu 48 godzin. Dojeżdżamy na terenie całej polski z bezpłatnymi pokazami, a po zakupie bezpłatnie szkolimy personel, z zakresu obsługi urządzeń.

Oferowane maszyny czyszczące i urządzenia pochodzą od angielskiego producenta Numatic, który działa od 1969 roku. Od tego czasu, firma ta eksportuje swoje urządzenia na ponad 90 krajów na całym świecie i zatrudnia ponad 500 pracowników. Jako dealer maszyn czyszczących i urządzeń od ponad 15 lat, służymy radą i pomocą, w wyborze sprzętu sprzątającego.

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2