• Infolinia 509 824 134
  • Gwarancja Jakośći
  • Atrakcyjne rabaty

Blue Star uniwersalny środek czyszcząco- pielęgnujący do wszystkich powierzchni

 

O PRODUKCIE:

Produkt ten jest flagowym artykułem firmy KLEEN. Środek ten dedykowany jest w szczególności do wszystkich powierzchni i posadzek odpornych na działanie wody, takich jak PCV, linoleum, gładki kamień, nieglazurowany klinkier, płytka podłogowa, zabezpieczony parkiet, korek, guma, ceramika, metal. Idealnie sprawdzi się jako środek czyszczący w ciągach komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu. Z uwagi na szybkie wysychanie świetnie sprawdza się do bieżącej pielęgnacji często uczęszczanych powierzchni. Zawartość mikroemulsji wzmacnia siłę rozpuszczania cząsteczek oleju, tłuszczu i brudu. Usuwa również zanieczyszczenia po gumie, ślady po atramencie lub długopisie dzięki czemu świetnie sprawdza się w miejscach takich jak szkoły, przychodnie, biura, mieszkanie. Może być stosowany do mycia ręcznego jak i maszynowego. Jego niepieniąca się formuła idealnie sprawdzi się do używania w automatach czyszczących. Środek ma bardzo przyjemny świeży zapach, który pozostawia na oczyszczonej powierzchni. Nie powoduje nadbudowy warstw, a przy tym zachowuje właściwościowi akcesoriów używanych do pracy z nim.

 

SPOSOB UŻYCIA:

W czyszczeniu ręcznym należy rozcieńczyć 20-40ml roztworu na 8 litrów wody. W przypadku silniejszych zabrudzeń należy zwiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Czyszczenie metodą spray: 40 ml na 500 ml wody (8%). Czyszczenie w automatach czyszcząco- zbierających: należy stosować się do zaleceń producenta urządzenia, lub do 1% (10 ml/1l wody). Skuteczność czyszczenia można zwiększyć poprzez zastosowanie odpowiedniego pada czyszczącego. Należy przed zastosowaniem w niewidocznym miejscu sprawdzić reakcje podłoża ze środkiem.

 

DANE TECHNICZNE:

Wygląd .............................…... klarowny, niebieski płyn

Zapach .............................…... przyjemnie świeży

Konsystencja ..................…..... rzadki

Gęstość .............................….. 1000 g/l

Wartość pH w koncentracie .... 9

 

ZAWIERA:

Poniżej 5 %: ........ anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne,

Dodatkowo: ………………..... środki konserwujące: mieszanina Methylchloroisothia- zolinone, Methylisothiazolinone, kompozycja zapachowa: Citronellol, Benzyl Salicylate, Linalool

 

TERMIN WAŻNOŚCI : 2 lata w oryginalnie zamkniętym opakowaniu