• Infolinia 509 824 134
  • Gwarancja Jakośći
  • Atrakcyjne rabaty

O producencie Numatic słów kilka

Numatic, to firma z bardzo długą tradycją, sukcesywnie co roku zwiększająca zasięg zagranicznych rynków, do których wysyła swoje towary. W tej chwili jest to ponad 90 krajów na całym świecie. Przy zatrudnieniu ponad 700 pracowników oraz produkując 4000 produktów dziennie, jest to jeden z największych producentów profesjonalnych urządzeń do utrzymania czystości.

Założona w roku 1969, zajmująca aktualnie ponad 10 ha powierzchni na której stoją hale produkcyjne, biura oraz hala sprzedażowa mieści się w angielskim Chard. Przez te wszystkie lata fabryka ta wypuściła na rynek całą masę docenionych produktów, wykorzystywanych przez profesjonalne firmy sprzątające, hotele, szpitale oraz domy prywatne.

Niebywała jakość urządzeń oraz polityka firmy względem środowiska przyniosła jej zasłużoną popularność. Przez wiele lat producent ten został doceniony między innymi za takie produkty jak niezawodna i niezniszczalna szorowarka, zdolna pracować w bardzo trudnych warunkach Numatic NPR 1515, która w tej chwili ma swojego następce HFM 1515. Maszyny czyszczące na średnie i duże powierzchnie, to nieustępliwe TTV 678 z możliwością wyboru trzech szerokości czyszczenia, dozowaniu środka, wody, lub TT/TTB 4045 oraz TT/TTB 4055.

Warto wspomnieć, że wszystkie maszyny dostępne są w dwóch wersjach: kablowej i bateryjnej. W zależności od rodzaju hali, magazynu, czy powierzchni można idealnie dobrać urządzenie stworzone do sprzątania w naszym pomieszczeniu.

Należy wspomnieć również o bardzo popularnych odkurzaczach z niezawodnym uśmiechem, czyli Henry HVR 200 lub George GVE 370, którego wielofunkcyjność, czyli zbieranie zanieczyszczeń suchych, mokrych i do tego pranie dywanów i wykładzin, podbiła serca większości użytkowników.